Spor giyim kumaşları hakkında özel bilgi

- 2021-06-05-

Nekumaşspor giyim için uygun mu Spor giyim için hangi malzeme iyidir? Birçok insan, teri iyi emdiği ve giymesi daha rahat olduğu için saf pamuklu giysilerin en iyisi olduğunu düşünür. Aslında, spor giyim için saf pamuklu giysiler mutlaka iyi değildir. Saf pamuk gibi ter emici giysiler vücuttan teri emeceğinden, ancak egzersiz sırasında daha fazla ter yayıldığından giysiler üzerinde kalması kolaydır. Zamanla, giysiler ter yayar ve insanları giyemez hale getirir. Herkesin en iyi malzemeden yapılmış pamuklu spor kıyafetleri sporun ihtiyacını karşılayamayacağına göre, spor giyim için ne tür bir malzeme iyidir?

1. Yumuşakkumaşlar: soft kumaşlar are generally light and thin, with good drape, smooth modeling lines, and natural clothing contours. Soft kumaşlar are generally knitted kumaşlar, silk kumaşlar, and soft linen kumaşlar.
2. Very cool kumaş: The cool kumaşhas clear lines and a sense of volume, and can form a rich clothing contour. Commonly used are cotton, polyester-cotton, corduroy and ugly linen. This type of kumaşcan be used to highlight the design of clothing modeling accuracy. For example, the design of suits.
3. Parlakkumaş: The surface is smooth, and can reflect bright light, with a sense of brilliance. Such kumaşlar include kumaşlar with satin textures, and the most common ones are evening dresses and performance suits.
4. Transparent kumaş: The transparent kumaşis light, thin and beautiful, with an elegant and mysterious artistic effect.