Organze - baktığınız zaman gözlerini kaçıramayacağınız bir kumaş

- 2021-06-05-

Yapılan giysilerorganze kumaş always have a fairy temperament when worn. In the past two years, the market demand for organze kumaşs has been relatively stable. Domestic mainstream women's clothing brands will use organze elements in their spring and autumn collections. Organze relies on its own characteristics to match various types of patterns. Has many fans who love it.
Rüya gibi ve güzel organze, Fransızlar tarafından baştan beri gelinlik yapmak için kullanıldı. Şeffaf veya yarı saydam doku, insanlara sonsuz hayal gücü verir.
Organzesıradan organze ve ipek organze ayrılmıştır. Sıradan organze daha çok gelinliklerde kullanılır. Genel bileşenler: %100 polyester, %100 naylon, polyester ve naylon, polyester ve suni ipek, naylon ve suni ipek vb. Boyamadan sonra renk parlak ve doku hafiftir. Gerçek ipek ürünlere benzer şekilde organze çok serttir. Kimyasal elyaf astar ve kumaş olarak sadece gelinlik yapımında değil, perde, elbise, yılbaşı ağacı süsleri ve çeşitli süs eşyaları yapımında da kullanılır. Çanta ayrıca kurdele yapmak için de kullanılabilir. Kıvırma, floklama, bronzlaştırma, kaplama vb. gibi son işlemler sayesinde daha fazla stile ve daha geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir.
tazeliğiorganzeSizi gün boyu entelektüel ve çekici tutabilir ve dantel, randevu almaya değer üst düzey şifon gibi hafiftir. Etekte, kollarda veya etek ucunda olsun, boğucu, rüya gibi bir güzellik yayabilir.
When you go out on the street everyday, choose an organze dress that is very suitable. It gives the skirt a fluffy and elegant atmosphere, and it is full of vague beauty. It is difficult to be the focus or not, and it can also play a role in sun protection!Organze is also a good choice for sun protection. Compared with other sun protection clothing, organze has a more elegant temperament.

After thousands of years of beauty, organze is still the favorite fabric for girls’ wardrobes. Some things can’t tell how good it is, but it just can’t be replaced. Organzeçok sessizce dolapta asılı duruyor. Bir gün düşündüğünüzde, size hoş bir sürpriz getirebilir.