Monofilament rayon ne tür bir kumaştır

- 2020-12-14-

Monofilament rayon ne tür bir kumaştır? Monofilament rayon bir tür hava jeti ürünüdür, bu nedenle su jeti ürünü olarak yaygın olarak kullanılmaz. Ek olarak, monofilament suni ipek hammaddesi, kimyasal elyaf ürünleri kadar büyük olmayan viskon kesikli elyaftır. Bu nedenle, bu gri kumaşı üreten çok fazla üretici yok. Bu kumaş bir kez arandığında, üreticinin arzı talepten daha az olacaktır, stoktan satış yapmak kolaydır.

Öte yandan, monofilament rayonun sıcak derecesi kendi işlevinden gelir. Monofilament suni ipek araştırma ve geliştirmenin amacı, Tencel ve bakır amonyak taklit etmektir. Pamuğun rahatlığına, polyesterin yüksek mukavemetine, yünlü kumaşın lüks güzelliğine ve ipeğin eşsiz dokunuşuna sahiptir. Tencel ile aynı işleve sahiptir, ancak fiyat Tencel'den %60 daha ucuzdur, bu nedenle aranır.

Monofilament rayon ne tür bir kumaştır

Aslında monofilament rayon 17 yıldır geliştirilmekte, ancak yaygın olarak kullanılmamış ve az sayıda ürüne gömülmüştür. Bu yılki tekstil sektörü, yılın başından beri durgunluk içinde. Böyle bir pazar karşısında moda tasarımcıları, özgün giysiler tasarlamak için özgün kumaşlar aramaya başladılar. Bu nedenle, monofilament rayon popüler oldu.