Tarihimiz2006 yılında kurulan Beimonknit-tex Co.Ltd., Gaoli knit-tex Co.,Ltd.'nin bir alt şirketidir. ve Yuqiyongmao dokuma Co, Ltd. Çin'de örme spandexfabrics ve tek filament dokuma kumaşların önde gelen üreticileri ve tedarikçisi olan Beimon, ana şirketlerin ithalat ve ihracat işlerinden sorumludur.

Çin tekstil sektörünün bulunduğu Yangtze Nehri delta bölgesinde yer alan Beimono; aynı zamanda Şanghay Limanı ve Ningbo Limanı arasında, ham kumaşın ve bitmiş ürünlerin rahat taşınmasını paylaşıyor.FabrikamızÇin'de iki üreticiye sahip olan Beimon Knit Textile, "sanayi ve ticaretin entegrasyonunu" derinden gerçekleştiriyor.

Beimon'un 100 çalışanı ve her ikisi de Jiaxing şehrinde bulunan 2 fabrikası vardır ve 6000 m2 örme(Gaoli knit-tex)+6000 m2 dokuma(Yuqiyongmao dokuma)+2000 m2 office(Beimon knit-tex) üretim alanını kapsamaktadır.

İle donatılmış

-20 takım karl mayer çözgülü örme makineleri28G,32G,36G,HKS2 HKS3 RSE4 ;

-40sets daire örgü makineleri 28G 32G 36G 40G;

-200 takım su jeti yüksek hızlı dokuma makineleri.


Ürünlerimizin örgü sınıfı is:

spandex ile polyester/naylon kumaş. power file, file tül, anormallik file(spor mesh), örgü saten, mayo kumaşı ve elastanlı çoğu düz kumaş.

bu kumaşlar daha çok spor giyimde, mayoda, şekillendirici giyimde, iç giyimde, bayan giyiminde kullanılmaktadır.


Ürünlerimizin dokuma sınıfı is:

vual ,organze, çizgili ve ekoseli organze,ipliği boyalı çizgili tül, dimi ve saten.

Bu kumaşlar çoğunlukla kız elbisesi, bayan giyimi Hanfu(geleneksel Çin giysisi)ve ambalaj hediyelerinde kullanılır.

Kalite güvence altına alınmıştır, bu nedenle ürünlerimiz üst düzey müşteriler tarafından derinden sevilmiştir.Ürün uygulamasıİlk fabrika kumaşları daha çok t-shirt, spor giyim, mayo, şekillendirici, iç giyim, bayan giyimde kullanılmaktadır.

İkinci kumaş fabrikası çoğunlukla Han Çin giyiminde, kız elbiselerinde, moda bayan giyiminde, gelinliklerde ve hediye ambalajlarında kullanılmaktadır.Üretim PazarıYıllık Çıktı Değeri: Çin anakarasında 80 Milyon RMB/Yıl;

Yıllık Çıkış Değeri: Avrupa ve Amerika'da 10 Milyon ABD Doları〠Güneydoğu Asya.